Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Originální náušnice

4. 4. 2012, 11:54

Originální náušniceVhodně zvolené náušnice dokáží podtrhnout rysy obličeje a výrazně prozářit outfit. Při výběru náušnic dbejte na kvalitu materiálu. K nestárnoucí klasice patří náušnice stříbrné nebo náušnice z chirurgické oceli, která nevyvolává žádné reakce při kontaktu s pokožkou. Nesmíme zapomenou na širokou škálu náušnic z bižuterie, vybere si opravdu každý a často vypadají luxusně.


Levné náušnice

4. 4. 2012, 11:44

Levné náušniceVětšina šperků se vyznačuje tím, že je na první pohled zřejmé, k jakému účelu byly zhotovené. Samozřejmě to platí o náušnicích, ať jsou stříbrné, zlaté, z bižuterie či z chirurgické oceli, patří do uší, kterým sluší.


Dámské šperky

4. 4. 2012, 11:36

Dámské šperkyTouha zdobit svůj zevnějšek je stará jako lidstvo samo. Stačí si prohlédnout archeologické nálezy; jejich část tvoří právě šperky vyrobené z bronzu, železa, stříbra nebo zlata. Dodnes z nich výtvarníci čerpají náměty.


Šperky Swarovski

4. 4. 2012, 11:29

Šperky SwarovskiKvalitní rukodělné šperky z kvalitních drahých kovů a s kvalitními drahými kameny mohou být nejen vhodným oděvním doplňkem a ozdobou na večerní toaletě, ale i spolehlivou investicí v časech hospodářské krize


Šperky

4. 4. 2012, 11:24

ŠperkySnad každý z nás se chce líbit – svému partnerovi či partnerce, nadřízenému, tchýni, učiteli, spolupracovníkům. Mnohým z nás k tomu mají pomoci i nejrůznější ozdoby, které jsme se navykli za dlouhá staletí označovat jako šperky